WOW Sidney School Bus Училишниот автобус Синди

Сет од 5 парчиња, вклучувајќи 1 училишен автобус, 1 фигура на возачот и 3 форми за сортирање
Училишен автобус со триење со реални звуци на моторот
Сортирајте ги формите низ покривот и користете ја магичната карактеристика на копчето WOW за да ја превртите отворете ја задната врата за да ги ослободите формите
Отворање на предната кабина
Подвижни тркала за лесно играње при движење
Не се потребни батерии!
Без ПВЦ, нема токсична боја, БПА без мали делови

1,233 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.