НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA Силиконски апликатор

158 ден

Опис

Силиконскиот апликатор за нанесување на течна пудра не го впива производот,туку рамномерно го размачкува.Со овој силиконски апликатор секој течен или кремаст производ ке се нанесе многу поедноставно .

Апликаторот по употреба многу лесно се чисти.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.