Siora Путер за тело Hazelnut Whip 250 ml

Лешников рај за вашето тело! Дозволи си оваа сезона твојата кожа да е најмека, а ти највкусниот десерт! 

Кажете и збогум на сувата, испукана кожа! Новиот потхранувач за тело никогаш посовршен! Збогатен со ши, какао и манго путер и миксот од најдрагоцените 100% нерафинирани органски и ладно цедени масла од кокос, јојоба, кајсија, алое, камилица, невен, авокадо, рицинус, како и моќниот токоферол. Овој путер ќе ја направи вашата кожа мека како свила, борејќи се против лузните од стрии, спречувајќи и помагајќи во нивната видливост.

100% органски производ без парабени, силикони, сулфати, конзерванси

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.