Siora Путер за тело Strawberry Cream 250 ml

Што е подобро од јагода? Јагода со шлаг! Обвиј се со овој путер и стани мека и слатка како шлагот на јаготката.

Kажете и збогум на сувата, испукана кожа! Новиот потхранувач за тело никогаш посовршен! Збогатен со ши, какао и манго путер и миксот од најдрагоцените 100% нерафинирани органски и ладно цедени масла од кокос, јојоба, кајсија, алое, камилица, невен, авокадо, рицинус, како и моќниот токоферол. Овој путер ќе ја направи вашата кожа мека како свила, борејќи се против лузните од стрии, спречувајќи и помагајќи во нивната видливост

100% органски производ без парабени, силикони, сулфати, конзерванси

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.