SIXTH SENSE Природна ферментирана мицеларна вода

Crystal Clear Skin на SIXTH SENSE природната ферментирана мицеларна вода 3 во 1 ефикасно ја чисти и освежува кожата, веднаш ги отстранува шминката, нечистотијата и вишокот на себум,без да ги шири низ лицето. Освежувачката формула е изработена од активни состојки како што се пробиотик, рузмарин, камилица, невен, зелен чај и Д – пантенол. Зајакната со пробиотици за зачувување на влажноста и подмладување на кожата, оваа хранлива формула ја прави кожата чиста и освежена. Пробиотиците имаат ефикасно антифламаторно делување.

Количина: 250 мл

Рок на употреба:12 месеци од датата на производство втисната на амбалажата

250 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.