НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA STAR GLOSS 06 CARINA Сјај за усни

201 ден

Опис

Сјај за усни со неверојатно лесна и комфорна структура со интензивен ефект на сјаење на усните.

Збогатен со мирисна нота на грозје,за поголема удобност при носењето.

Достапен во 7 нијанси.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.