СК 091 ДЕМО Пиво

Македонско крафт пиво од пивара СК 091.

абв 5%

140 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.