СК 091 ИНДИ Пиво

Македонско крафт пиво од пивара СК 091.

Стил на пиво – ИПА

абв 6.9 %

 

160 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.