Sleep Garden Лукс Перница со пердув

  • Лице: 230 TC памук – сатен
  • Полнење: 1100 гр пердув од гуска (95% feather + 5% down)
  • Димензија: 50×70
  • 100% природен производ

1,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.