Sleep Garden Памучен Лукс Јорган

  • 100% памук сатен 210 TC
  • Полнеж: 100% памук 400 гр/м2
  • Производство од Турција

3,590 ден3,999 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.