НА ПОПУСТ 25%

Sleep Garden Перница со пердуви

Димензија: 50×70
Лице: Премиум памук 233 TC
Полнење: 1100 гр пердуви од гуска (90% feather + 10% down)
Раб/затворање: пајпинг и двојна игла
Пакување: 2D торба
Одржување: се пере на 30 степени

1,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.