Sleep Garden Волнена Перница

Димензија: 50×70

– Изработена од сертифицирани природни материјали (Woolmark).
– Штепувана, со 2 засебни навлаки со патент и можност за регулација на висината.

Се состои од штепувана навлака, чие лице е направено од премиум квалитетен сатенски памук, а под кој се наоѓа слој од 100% природна волна. Во оваа навлака, се наоѓа уште една, памучна внатрешна навлака, исполнета со 900 гр. 100% природна волна.

1,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.