НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 6%

SMARTRIK CHARISMA RED Трицикал

Трицикл за бебиња SMART TRIKE Fisher-Price Charisma Red нов уникатен трицикл 3 во 1 за деца од 10 месеци  до 3 години. Родителите маневрираат  многу лесно со трициклот SMART TRIKE Харизма. Вградениот безбедносен ремен во форма на буквата Y со меко перниче на заштитната обезбедува удобно и безбедно возење.

Дизајнот на трицикли е целиот од метал комбиниран со пластични компоненти, со што се обезбедува стабилност и квалитетот на производот за време на долгите години на употреба. Децата трициклираат за детето исклучително удобно затоа што тоа дете го кренало, ергономски во форма, за време на моментите кога детето не прави маневрирање и обезбедува удобност за релаксирање и удобно седење. На 10 месеци бебето безбедно седи на лежечкото место и  со стапалата ги допира потпирачите. На 24 месеци, детето почнува да учи со употреба на педали со помошни тркала . За да на 30 месеци ќе ја извадите рачката на воланот, затворете го безбедносниот спој и претворете го во независен трицикл што детето ја прави педалата.

7,231 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.