SMARTRIKE CHARISMA RED Трицикал

Трицикл за бебиња SMART TRIKE Fisher-Price Charisma Touch

Нов уникатен трицикл 3 in1 за деца од 10 месеци до 3 години.

Нежните движења  маневрираат со трицикл SMART TRIKE Харизма.

Вградениот безбедносен ремен во форма на буквата Y со меко перниче на заштитната тастатура обезбеди удобно и безбедно возење. Дизајнскиот трицикл е целиот комбиниран со пластични компоненти, со што се обезбедува стабилност.

Обезбедува удобност за релаксирање и удобно седење.

7,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.