SMARTRIKE GLEE PLUS TRIKE Велосипед Трицикал

18 месеци до 36 месеци.

3,990 ден

Опис

За удобност на родители и деца, 
за заштита од сонце, за подобра контрола,за удобно возење.
Основниот силен и цврст трицикал е направен со целосна метална конструкција за бебиња од 18 месеци до 36 месеци. 
лесно се претвора од безбеден, удобен, трицикал за бебиња во независен трицикал. 
Вклучува гумени тркала со вграден спојка за автоматско управување,
UV заштитна крошна.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.