SMARTRIKE NAVY STAR 4 во 1 Трицикал

Трицикл за бебиња SMART TRIKE   нов уникатен трицикл 4 во 1 за деца од 15 месеци  до 3 години. Родителите маневрираат  многу лесно со трициклот SMART TRIKE. 

Дизајниран да му помогне на вашето бебе да развие моторни вештини, самодоверба и рамнотежа како да се учи да вози самостојно.

Сигурен и  безбеден за вашето дете.

7,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.