SMARTRIKE SPRINGO COW Велосипед

Новата фарма на возење и отскокнување на Смарт Трикеј  е возбудлива и уникатна играчка за возење на мали деца на возраст од 12 месеци до 3 години.

Целосно се вклопува и лесно се складира и одржува.

Тркалата се со вртење од 360ᴼ  и им овозможуваат на децата лесно да возат и управуваат;

со минимален напор, тие можат да го променат правецот користејќи ги само нозете.

3,480 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.