SMARTRIKE SPRINGO LAMB Велосипед

за деца на  возраст од 12 месеци до 3 години.

3,480 ден

Опис

Новата фарма на возење и отскокнување на Смарт Трикеј  е возбудлива и уникатна играчка за возење за мали деца на возраст од 12 месеци до 3 години.

Целосно се вклопува за лесно складирање и одржување.

Тркалата се со вртење од 360ᴼ  и им овозможуваат на децата лесно да возат и управуваат; со минимален напор, тие можат да го променат правецот користејќи ги само нозете.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.