SMIRNOFF North Водка

Три пати дестилирана вотка со прекрасен, специфичен вкус благодарение на норвешките бобинки кои се тајната на оваа вотка.

  • Карактеристична сина боја и нежни ароми
  • vol.20%
  • 700ml

660 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.