AURA SMUDGING BRUSH Четкичка за нанесување на сенка за очи

132 ден

Опис

 

Кратко сечена четкичка, изработена од густо групирани влакна од пони.

Наменета е за сенчање на поголема површина на очните капаци. Со оваа четкичка за разлика од стандардните, се постигнува поинтензивна пигментација.

Одлична е за ублажување на преминот т.н. размачкување на сите производи наменети за разубавување на очите.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.