SOEHNLE EXACTA Телесна Вага

1,299 ден

Опис

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ОД 180 КГ,ТОЧНОСТ НА МЕРЕЊЕ ОД 100 ГР,МЕРКА ТЕЖИНА, ПРОЦЕНТ НА ТЕЛЕСНИ МАСТИ И ПРОЦЕНТ НА ВОДА,LCD ДИСПЛЕЈ,МЕМОРИЈА ЗА 8 КОРИСНИЦИ

63316

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.