SOEHNLE STYLE Телесна Вага

1,416 ден

Опис

ДИГИТАЛНА ВАГА

КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА

LCD ЕКРАН СО ЦИФРИ СО ВИСИНА ОД 2,5 СМ

АВТОМАТСКА ФУНКЦИЈА “ИСКЛУЧУВАЊЕ”

НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ

ЗАТВОРЕНИ БАТЕРИИ ЗА НЕПОСРЕДНА УПОТРЕБА

ДОЛГО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА ОД ПОВЕЌЕ ОД ДВЕ ГОДИНИ ПРИ КОРИСТЕЊЕ ДВА ПАТИ НА ДЕН

ЛЕСНО ИЗБИРАЊЕ НА ТЕЖИНСКИТЕ

ЕДИНИЦИ ВО KG, LB И ST

63851

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.