SOEHNLE ТЕЛЕСНА ВАГА

ДИГИТАЛНА ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА

  • ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ СО БРОЈНА ВИСИНА ОД 2,5 СМ,
  • ЕКСТРА-РАМЕН ДИЗАЈН
  • КАПАЦИТЕТ НА ОПТОВАРУВАЊЕ ДО МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА ОД 180
  • ИСКЛУЧУВАЊЕ АВТОМАТСКО
  • БАТЕРИЈА СО КОПЧЕ ОД 1 V CR2032 3 V.

1,399 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.