SOEHNLE Вага

1,899 ден

Опис

ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН, ПОГОДНА ЗА ПОМАЛИ БАЊИ

УЛТРА-РАМНА И СТАБИЛНА

ЈАСНО ЧИТЛИВ LCD ЕКРАН

КАПАЦИТЕТ НА МЕРЕЊЕ ДО МАКСИМУМ 180 КГ (ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ ДО 100 ГР)

ПРАКТИЧНО АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ

РАБОТА НА БАТЕРИИ (ВКЛУЧЕНО)ДОЛГ ВЕК НА ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА (ПОВЕЌЕ ОД ДВЕ ГОДИНИ) ПРИ КОРИСТЕЊЕ ДВА ПАТИ НА ДЕН

ЗАШТИТЕН ОТВОР ЗА БАТЕРИЈА, БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА

ЕДИНИЦА ЗА ТЕЖИНА КОЈА ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ ПРЕФРЛИ ПОМЕЃУ KG, LB И ST

63857

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.