Спреј за Освежување на Крзно 150мл

Спреј за Освежување на Крзно  го освежува крзното без вода, оставајќи го крзното со мек свилен сјај. Тоа е идеален кондиционер за долго или кратко влакно. Употреба: Слободно испрскајте прекукрзното и втријте. Избегнувајте уста, очи и нос. Спрејот ќе испари, и ќе го остави крзното суво, миризливо и сјајно.

445 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.