SPUMANTE PROSECCO BIANKO Пенливо вино

0, 75 л

680 ден

Опис

Создадени од грозје со највисок квалитет, најдобрите вина на Фантинел се пенливи вина кои се синоним за совршеност и луксуз.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.