ST. BARTS Фустан

Едноставен и комотен фустан за долгите летни денови, а со можност да се менува изгледот и постојано да го носите на поинаков начин.

100% Лен

 

4,590 ден

Исчисти

Опис

Табела на мерки
Величина Гради Половина Колкови Половина до земја
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm     104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

Рокот на испорака е од 7 до 10 дена 

 

Дополнителни информации

Величина

L-XL, S-M

Боја

Аквамарин, Сино виолетова, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.