НА ПОПУСТ

Sun Goddess Pinot Grigio бакарно вино

Фасцинантен со својата природно румена боја и јасни и освежувачки овошни вкусови на праска, диња и капини.
Sun Goddess Pinot Grigio е вино создадено со љубов и страст во лозјата на Fantinel во провинцијата Friuli Venezia Giulia.
Боја: бледо розе, румена
Мирис: елегантен и комплексен, примеси на праска, диња и капини и земјени ноти

680 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.