SUPERSTACY White Marble Biker Shorts Бициклисти

Бели Marble бициклисти за тренди стил во текот на целото лето. Удобни, квалитетни, и пред се ултра-модерни. Задолжително парче облека на секоја девојка што го негува модерниот стил.

  • Висок струк
  • Премиум материјал
  • Еластична лента на половината
  • Уникатен дизајн
  • Апсорбирачка моќ
  • Растегливост во 4 насоки

1,300 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

L, M, S, XL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.