SUPERSTACY White Marble Stripes

Бели Marble хеланки со црни ленти од страната.

Удобни, квалитетни, и пред се ултра-модерни.

Задолжително парче облека на секоја девојка што го негува модерниот стил.

1,600 ден

Исчисти

Опис

Рок за испорака од 1-3 работни дена

Дополнителни информации

Величина

L, M, S, XL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.