SUSHI GO PARTY Друштвена игра

  • Броj играчи: 2-8
  • Времетраење:  20 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: White Goblin Games

1,490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.