SVcareblend Балсам за брада со мирис на портокал

Балсам за брада со мирис на портокал (30 ml мл), направен од 100% природни органски ладно цедени масла и е без парабен, парафин и бои.

Рачно направено, за целосна нега на вашите брада и кожа.

Ја хидрира брадата и ја прави здрава.

Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.

Ја прави брадата уредна, мека и мазна.

За разлика од маслото за брада, балсамот е стилизатор за вашата брада и ќе ја зачува формата на брадата што вие ја посакувате.

Се нанесува по маслото за брада како финиш за стилизирање и во комбинација со маслото ја надополнува негата на влакното.

30мл

600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.