SVcareblends After Eight Масло за нега на влакно на брада

After Eight е масло за нега на влакното на брада и кожата на лицето со неодолив мирис на чоколадо и мента.

Влакното го прави меко, спречува првутење на кожата, чешање и иритација, додека пак природните масла кои се наоѓаат во неговиот состав истовремено ја негуваат и кожата на лицето. Со еден збор, дополнителни креми за лице не ви се потребни.

  • 100% природни и органски состојки бездодатоци на вештачки бои, парабени и мириси.

700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.