SVcareblends Балсам за нега на усни бергамот и чајно дрво

Сосема природен балсам за усни кој ги хидрира и омекнува усните посебно при студени и ветровити денови кога се нај изложени на пукање и сушење. Направен од шеа путер, кокосово масло, какао путер, пчелин восок, бадемово, јојоба, арганово, кантарионово и невеново масло со додаток на чисти есенцијални масла од бергамот и чајно дрво и природен токоферол (витамин Е).

Балсамот за усни е unisex производ и одличен партнер на негуваната брада.

350 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.