SVcareblends Beard Oil Aoud Leather Масло за нега на влакно на брада

AOUD LEATHER е ново масло, инспирирано од парфемот на Tom Ford – Tuscan Leather

Произведено од најквалитетни состојки, збогатено со арганово, јојоба, масло од сладок бадем и конопово масло за целосна нега како на влакното на брадата така и на кожата на лицето.
Ја хидрира кожата и ги зајакнува фоликулите на влакната. Спречува чешање и црвенило на кожата и брзо се апсорбира, а долготрајниот пријатен мирис е заштитен знак на сите наши производи.

Мирисни ноти на Raspberry, Saffron, Thyme, Olibanum, Jasmine, Leather, Suede, Woody Notes and Amber

 

Пакување: 30мл

700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.