SVcareblends Beard Oil Kirke Масло за нега на влакно на брада

KIRKE е ново масло, инспирирано од парфемот на Tiziano Terenzi – Kirke

Произведено од најквалитетни состојки, збогатено со арганово, јојоба, масло од сладок бадем и конопово масло за целосна нега како на влакното на брадата така и на кожата на лицето.
Ја хидрира кожата и ги зајакнува фоликулите на влакната. Спречува чешање и црвенило на кожата и брзо се апсорбира, а долготрајниот пријатен мирис е заштитен знак на сите наши производи.

Мирисни ноти на Passionfruit, Peach, Pear, Raspberry, Cassis and Sand, Lily-of-the-Valley, Musk, Vanilla, Sandalwood, Patchouli and Heliotrope.

 

Пакување: 30мл

700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.