SVcareblends Beard Oil Lavander Масло за брада лавандаSVcareblends Beard Oil Lvander Масло за брада лаванда

30 мл

700 ден

На залиха

Опис

Lavander масло за брада со мирис на лаванда.
Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење. Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето. Воедно ја негува и храни кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на вештачки бои, парабени и мириси. Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.
Состав: кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, лаванда масло, витамин Е.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.