sVcareblends Beard&Hair Balm Vanilla Балсам за брада и коса

Балсам со мирис на ванила кој може да се користи за коса и брада. Направен од 100% природни ладно цедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.

100 мл

1,000 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Балсам со мирис на ванила кој може да се користи за коса и брада. Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.
Рачно направено за целосна нега на вашите брада, коса и кожа. Го хидрира влакното и го прави здраво. Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
Витаминот Е кој го содржи балсамот во себе го поттикнува растот на влакното, 100% е природен и го забавува стареењето на кожата.
Балсамот е стилизатор за коса и брада, ќе ја зачува формата што вие ја посакувате. Брадата и косата ги прави уредни, меки и мазни.
Се користи за секоја должина на коса и брада. Од најкратка па до најдолга.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

100ml

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.