sVcareblends Black Orchide Масло за брада

Black Orchide е масло со мирисни ноти на лотус, пачули, ветивер, ванила и сандалово дрво. Направено од најквалитетни 100% природни органски ладно цедени масла и не содржи парабен.
Ја хидрира брадата и кожата и го спречува чешањето.
Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
Додатокот на Tochopherol (природен витамин Е) го прави и ова масло, како и другите наши производи одличен antyage производ а исто така со редовно користење го забрзува и растот на влакното.
Ја прави брадата уредна, мека и мазна.
Да се чува на собна температура и да не се изложува на сонце.
Маслото е термолабилно.
Пред употреба да се протресе.

700 ден

Само 1 останати во залиха

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.