SVcareblends Oil perfume Kirke

Мирисни ноти на Passionfruit, Peach, Pear, Raspberry, Cassis and Sand, Lily-of-the-Valley, Musk, Vanilla, Sandalwood, Patchouli and Heliotrope.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Kirke.

600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.