SVcareblends Oil perfume Spicy Orange

Мирисни ноти од комбинација на пачули кој нуди богата и земјена арома која е совршена за длабока релаксација, медитација и размислување. Неговиот мирен мирис често се користи во природни парфеми и дезодоранси. Додека пак маслото од портокал нуди светло и весело оптимистичко чувство. Неговата арома на цитрус е релаксирачка и возбудувачка.

10 ml стаклено шише со ролер топче од не рѓосувачки челик за неодолива апликација. Совршена големина за во твојата чанта, торбица за вежбање, за во кола или кај и да ти е потребно за брзо освежување на твојот мирис.

Може да се комбинира со нашето масло за брада Sweet Patchouli.

600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.