sVcareblends Масло за брада Orange

Масло за нега на влакното на брадата со мирис на портокал.
Направено од 100% природни ладноцедени органски масла, без парабен, ја хидрира брадата и го олеснува чешлањето.
Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
Ја прави брадата уредна, мека и мазна. Додатокот на природен витамин Е го прави ова масло antyage а и го забрзува растот на влакното со негова редовна употреба.
Да се чува на собна температура и да не се изложува на сонце.
Маслото е термолабилно.

Пред употреба да се протресе.

700 ден

Само 1 останати во залиха

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.