SVcareblends PREMIUM EDITION серум за нега на влакно на брада 24k GOLD LEAVES

Состав: масло од авокадо, конопово масло, кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем, маслиново, сусамово, сончогледово, невеново, кантарионово масло, масло од макадамија, амла масло, ореово масло, чисти есенцијални масла од портокал и ванила, витамин Е.

30мл

1,500 ден

Исчисти

Опис

Нашите најпродавани масла за брада со мирисни ноти на портокал и ванила сега споени во едно со додаток на ливчиња од 24k злато.
Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.
Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки без додатоци на вештачки бои, парабени и мириси.
Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на природата.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

30 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.