SVcareblends PREMIUM EDITION масло за нега на влакно на брада Gentlemen

Gentlemen масло за брада со мирисни ноти на портокал, темјан, кедар и сибирски бор.
Долгогодишното искуство и истражувања и многуте тестирања доведуваат до фактот дека
со гордост можеме да кажеме дека ова е едно од најдобрите масла за брада што некогаш
ќе имате можност да ги користите. Мирисот кој трае во текот на целиот ден ќе ги задоволи
и најпребирливите брадоњи. Додека пак амбалажата е приказна сама за себе. Сега твоето
масло за брада без проблем можеш да го носиш секаде со тебе како привезок на твоите
клучеви.

Состав: масло од авокадо, конопово масло, кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем,
маслиново, сусамово, сончогледово, невеново, кантарионово масло, масло од макадамија,
амла масло, ореово масло, чисти есенцијални масла од портокал, темјан, кедар и сибирски
бор, витамин Е.

30мл

1,000 ден

Исчисти

Опис

Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни
кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки без додатоци на
вештачки бои, парабени и мириси.
Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на
природата.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

30 мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.