НА ПОПУСТ 20%

❤️ PREMIUM EDITION масло за нега на влакно на брада Gentlemen

Gentlemen масло за брада со мирисни ноти на портокал, темјан, кедар и сибирски бор.
Долгогодишното искуство и истражувања и многуте тестирања доведуваат до фактот дека
со гордост можеме да кажеме дека ова е едно од најдобрите масла за брада што некогаш
ќе имате можност да ги користите. Мирисот кој трае во текот на целиот ден ќе ги задоволи
и најпребирливите брадоњи. Додека пак амбалажата е приказна сама за себе. Сега твоето
масло за брада без проблем можеш да го носиш секаде со тебе како привезок на твоите
клучеви.

Состав: масло од авокадо, конопово масло, кокосово, рицинусово, јојоба, арган, бадем,
маслиново, сусамово, сончогледово, невеново, кантарионово масло, масло од макадамија,
амла масло, ореово масло, чисти есенцијални масла од портокал, темјан, кедар и сибирски
бор, витамин Е.

30мл

800 ден

Исчисти

Опис

Го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.

Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни
кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.
Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки без додатоци на
вештачки бои, парабени и мириси.
Не содржат палмино масло што дополнително ги прават и вистински пријатели на
природата.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.