sVcareblends Superman масло за брада

Superman масло за брада со мирисни ноти на лаванда, сандалово дрво и темјан.
Мирис која со сигурност ќе те направи супер херој во сечии очи и никого нема да остави
рамнодушен.
Маслото го негува и храни влакното на брадата, спречува кршливост, сувост и првутење.
Ја намалува иритацијата на кожата, црвенилото и чешањето и воедно ја негува и храни
кожата на лицето.
Додатокот на природен витамин Е го поттикнува и растот на влакното.

Маслата во својот состав содржат 100% природни и органски состојки бездодатоци на
вештачки бои, парабени и мириси.

700 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.