TANQUERAY Blackcurrant Royal Џин

Tanqueray Blackcurrant Royal – перфектен баланс помеѓу слатка француска црна рибизла и нотите на ванила сокомплексниот Tanqueray London Dry, чиј рецепт не е променет уште од далечната 1830.

700ml

1,400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.