TANQUERAY No.10 Џин + подарок

0.7л

Со секој купен TANQUERAY No.10 џин, на подарок добивате 4 италијански премиум тоници.

1,870 ден

Опис

  • Дестилиран со Tanqueray база од 4 билки, заедно со свежи цитруси и камилица.
  • Креиран за перфектно мартини.
  • Charles Tanqueray бил пионер во создавање на најфиниот светски џин во 1830. Истиот пионерски дух допринесе за создавање на Tanqueray No.TEN, течност која постави стандарди како прв ултра премиум џин.
  • Ултра премиум џин кој регрутира консументи кои се отворени кон повисоките категории на џин.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.