TEFAL АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА

Уред за готвење на пареа

4,964 ден

Опис

Моќност 900 W

Волумен 6 л

2 Садови

Отпорен нерѓосувачки челик

Лесно полнење за време на готвењето

Видливо ниво на вода 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.