TEFAL Апарат за готвење на пареа

Уред за готвење на пареа

3,335 ден

Опис

Моќност 550 W

Регулирање на времето според нивото на водата

3 Нивоа и сад за ориз 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.