TEFAL АПАРАТ ЗА ЛЕБ

Проширете ги домашните можности

Лесно направете домашен леб, пица, каша, житарици, јогурт и многу повеќе, благодарение на неговите 20 автоматски програми!

3 програми без глутен: Сочен леб без глутен / сладок леб без глутен / торта без глутен.

7 програми за леб: Основен леб / Брз основен леб / Француски леб / Сладок леб / Леб од цели зрна / Брз интегрален леб / ‘Ржан леб.

7 други програми: Тесто квасено / Тестенини / Торта / Само готвење / Каша / житарки / џем.

3 млечни програми: Јогурт / јогурт за пиење / урда.

12,100 ден

Опис

АПАРАТ ЗА ЛЕБ

  • МОЌНОСТ 720W
  • 3 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ
  • КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР
  • 20 ПРОГРАМИ
  • ОДЛОЖЕН СТАРТ

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.